Začít cvičit  

Skupinová cvičení

Pravidelné otevřené lekce a uzavřené kurzy v Uhříněvsi a Kolovratech.
 
Rozvrh platný od září 2023

úterý

18:15 - 19:10 Zdravá záda (kurz) malá tělocvična ZŠ Kolovraty
19:15 - 20:10 Zdravá záda (kurz) malá tělocvična ZŠ Kolovraty
20:15 - 21:15 Zdravá záda (kurz) malá tělocvična ZŠ Kolovraty
Malá tělocvična ZŠ Kolovraty - Mírová 57/47, 103 00, Praha 10 Kolovraty
Zdravá záda - kurz
10 lekcí cvičení pro prevenci bolesti zad a odstranění napětí. Postupně se naučíme jak správně dýchat a napřímit naše tělo. Protáhneme se a rozhýbeme, funkčně posílíme střed (CORE) a podpoříme správné držení těla. Čas bude i na praktické rady a tipy pro zlepšení každodenních pohybových návyků.
Kurz 10 lekcí - cena 1350 Kč (cena za 1 lekci = 150Kč, 1 lekci neplatíte - např. pro případ nemoci). Lekce 55 minut Maximálně 8 osob na lekci Zápis do kurzu: zacitcvicit@gmail.com

Zdravotní cvičení pro děti 6 - 8 let

Uzavřený kurz hravého zdravotního cvičení pro správné držení těla a rozvoj pohybových dovedností dětí ve věku od 6 do 8 let. Lekce je koncipována jako střídání klidných částí, kdy se věnujeme správnému provedení cviků dle principů DNS (Dynamická neuromuskulární stabilizace podle prof. Koláře) a částí hravých a akčních, kdy budeme skákat, plazit se, lézt, běhat a využívat mnoho nejrůznějších pomůcek.

Poporodní cvičení - kurz I Během 10 lekcí se zaměříme na opětovnou aktivaci středu těla, napřímení a odstranění případné bolesti zad či přílišného napětí některých segmentů. Naučíme se relaxovat/aktivovat pánevní dno, efektivně dýchat a znovu cítit svaly našeho břicha. Probereme, co ovlivňuje diastázu (rozestup přímých břišních svalů) a jak s ní pracovat. Vhodné pro všechny ženy po ukončeném šestinedělí, bezprostředně ale klidně i několik let po porodu. Max. 6 osob na lekci.
Tréninkové plány na každodenní cvičení jsou obsaženy v ceně kurzu.